Kalender 2022

Van recepties tot wedstrijden.

Receptie & Swing off/Prijsuitreiking

Vrijdag 1 april 19:00- Golflounge

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Match play Kalender  Bekijk de tabel

Be-golf app Inschrijven op een wedstrijd of activiteit

Via onze ‘search-knop’ kunt u enkele specifieke zoektermen invullen, zoals ‘members, jeugd, ladies, men’s, seniors, R36, regel, baanbeg., jan-dec, enz.
DatumActiviteitClub - infoStartHCPCoörd.Fl.Opm.sponsor
Sun-9-JanGS Winter CupGS13:000 - 45dany91x9 holesSportcomité
Sun-16-JanGS Winter CupGS13:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Fri-21-JanGS Winter CupGS13:000 - 45ignace91x9 holesSportcomité
Sat-22-Jant-baanbegeleidingGS8:30marc
Thu-27-JanNieuwjaarsreceptie (verplaatst naar de wing off op 01 april)
Fri-28-JanGS Winter CupGS13:000 - 45Frank91x9 holesSportcomité
Sat-29-JanRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-30-JanGS Golflounge TrophyGS13:000 - 45jan91x9 holesGolflounge
Fri-4-FebGS Winter CupGS13:000 - 45sabine91x9 holesSportcomité
Sat-5-Febt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-5-Febweekend ColdcupHet Woold11:000 - 36ignace10
Sun-6-Febregel examenGS10:00eric
Tue-8-FebRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Fri-11-FebGS Winter CupGS13:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Sat-12-FebRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Tue-15-FebRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-19-FebRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-20-FebGS Golflounge TrophyGS13:000 - 45dany91x9 holesGolflounge
Sat-26-Febt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sun-27-FebGS Champs TrophyGS13:000 - 45jan91x9 holesChamps Sportsstore
Sun-27-FebMatchplay Outdoor - lotingGS15:00Frank
Tue-1-Marmen'sKeerbergen11:300 - 36serge10
Thu-3-MarRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Fri-4-MarGS Golflounge TrophyGS14:000 - 45danny91x9 holesGolflounge
Fri-4-MarregelavondGS19:30eric
Sat-5-Marweekend+rabbitsl'Empereur10:000 - 45ignace18+618h+2x9h
Wed-9-MarJeugdles 1GS14:00-16:00Frank5
Thu-10-Mart-baanbegeleidingGS8:30marc
Fri-11-MarGS Team CupGS14:000 - 45frank91x9 holesSportcomité
Sat-12-MarJeugdles 1GS9:30 - 11:30Frank510u-11u
Sat-12-MarRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-13-MarOpen JeugdwedstrijdGS9:00Frank
Tue-15-MarRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-16-MarJeugdles 2GS14:00-16:00Frank5
Wed-16-Marseniors & membersDu Sart11:000 - 40dany18
Fri-18-Marladies kickoffGS14:000 - 45sabine91x9 holesbvba Dilec
Sat-19-MarJeugdles 2GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-19-MarweekendDunkerque10:000 - 36ignace15
Sun-20-Marinitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-20-MarJeugdwedstrijdGS9:000 - 53Frank91x9 holesElectro Eddy De Baets
Sun-20-MarGS Qualiglas TrophyGS14:000 - 45danny91x9 holesQualiglas
Mon-21-Marseniors & membersSept Fontaine11:000 - 36dany10
Tue-22-MarRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-23-MarJeugdles 3GS14:00-16:00frank5
Fri-25-MarGS Spring ChallengeGS14:000 - 45frank91 x 9 holesSportcomité
Fri-25-Marprijsuitreiking + finale indoorGS19:00SC
Sat-26-MarJeugdles 3GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-26-Marweekend Grand Prix PakhuisOostburg10:000 - 36eric12x4Brasserie Pakhuis
Sun-27-Marregel examenGS10:00eric
Wed-30-MarJeugdles 4GS14:00-16:00frank5
Thu-31-MarRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Fri-1-AprGS Team CupGS14:000 - 45sabine91x9 holesSportcomité
Fri-1-AprReceptie -Swing-Off & Prijsuitreiking - 19h
Sat-2-Aprt-baanbegeleidingGS8:30marcstart Hole 8
Sat-2-AprJeugdles 4GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-2-AprRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-3-AprweekendRagnies10:300 - 40ignace13
Tue-5-AprJeugdstage din/woeGS09:45-17:00frank
Wed-6-Aprmen'sEdingen13:000 - 36serge10
Sat-9-Aprweekend+rabbitsLille Metropole10:000 - 45eric18+818h+2x9h
Sun-10-Aprregel examenGS10:00eric
Sun-10-AprGS Spring ChallengeGS14:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Tue-12-AprJeugdstage din/woeGS09:45-17:00frank
Wed-13-Aprseniors & membersMont Garni11:000 - 40dany18
Fri-15-AprGS Spring challengeGS14:000 - 45eric91x9 holesSportcomité
Sat-16-AprRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-16-AprweekendLe Vert Parc10:000 - 36ignace13Patrick Van Renterghem
Sat-16-Aprt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sun-17-AprGS 180 Whisky´sGS14:000 - 45danny91x9 holes180 Whisky´s
Mon-18-ApropendeurdagGS10:00-17:00SC
Tue-19-AprRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-20-Aprladies (+ members)Damme9:580 - 36sabine15Martine Salens
Wed-20-AprJeugdles 5GS14:00-16:00frank5
Fri-22-AprGS Rabotvins CupGS14:000 - 45dany91x9 holesRabotvins
Fri-22-Aprprijsuitreiking maandGS19:00SC0
Sat-23-AprInterclub men/ladies 24/25 apriltbd10:00sergeronde 1 & 2
Sat-23-AprJeugdles 5GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-23-AprGS Champs TrophyGS14:000 - 45danny91 x 9 holesChamps Sportsstore
Sat-23-AprweekendPrise d'eau10:000 - 36ignace15
Tue-26-AprRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-27-AprJeugdles 6GS14:00-16:00frank5
Wed-27-Aprseniors & membersKeerbergen11:000 - 36dany18Restaurant Bacchus
Fri-29-Aprt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-30-AprInterclub men/ladies 1/2 meitbd10:00sergeronde 3 & fin,
Sat-30-AprJeugdles 6GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-30-AprGS Team CupGS14:000 - 45ignace91x9 holesSportcomité
Sat-30-Aprweekend Grand Prix PakhuisDunkerque10:000 - 36ignace15Brasserie Pakhuis
Sun-1-Mayinitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-1-MayKwalificatiewedstrijd GV Kids 2021GS9:000 - 53frank91x9 holesEthias Kids Trofee
Tue-3-Maymen'sDe Turfvaert14:000 - 36serge10Selectie Van Lanschot Trofee
Wed-4-MayJeugdles 7GS14:00-16:00frank5
Thu-5-Mayseniors & membersWouwse Plantage12:000 - 36dany18Selectie Van Lanschot Trofee
Fri-6-Mayt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-7-MayRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-7-MayBeker van VlaanderenWaregem9:030 - 36eric18
Sat-7-MayJeugdles 7GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sun-8-MayGS Qualiglas TrophyGS14:000 - 45danny91x9 holesQualiglas
Wed-11-MayJeugdles 8GS14:00-16:00frank5
Thu-12-MayRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-13-MayGS Filliers Distillery TrophyGS14:000 - 45tbd91 x 9 holesFilliers Distillery
Fri-13-Mayprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-14-MayJeugdles 8GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-14-Mayweekend+rabbitsIeper Open9:300 - 45tbd112X9 holes
Sat-14-Mayclubkampioen & weekendLa Bruyere9:000 - 36eric20
Sat-14-Mayclubkampioen 2e rondeLa Bruyere14:000 - 18,4eric5strokeplay
Sun-15-Mayregel examenGS10:00eric
Tue-17-MayRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-18-Mayladies (+ members)Cleydael10:000 - 36sabine15Restaurant Bacchus + Van Lanschot Trofee
Wed-18-MayJeugdles 9GS14:00-16:00frank5
Fri-20-MayGS Maison Sucrée challengeGS14:000 - 45danny91x9 holesMaison Sucrée
Sat-21-Mayt-baanbegeleidingGS8:30marcstart hole 8
Sat-21-MayJeugdles 9GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-21-MayHead captains prizeDe Haenen11:000-36danny15Head captain
Sun-22-MayGS Spring ChallengeGS14:000 - 45eric91x9 holesSportcomité
Tue-24-MayRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-25-MayJeugdles 10GS14:00-16:00frank5
Wed-25-Mayseniors & membersLa Bawette11:000 - 36dany15
Fri-27-May13th Ghent Academic Open Golf Tournament d19:30 - 13:300 - 45GS91x9 holesGolfschool Gent
Sat-28-May13th Ghent Academic Open Golf Tournament d29:30 - 13:300 - 45GS91x9 holesGolfschool Gent
Sun-29-May13th Ghent Academic Open Golf Tournament d39:30 - 13:300 - 45GS91x9 holesGolfschool Gent
Tue-31-Maymen'sOostende14:100 - 34serge10Selectie Van Lanschot Trofee
Fri-3-JunGS Team CupGS14:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Sat-4-JunRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-4-JunJeugdles 10GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-4-Junweekend+rabbitsLille Metropole10:000 - 45eric18 + 818h+2x9hGanda
Sun-5-JunGS Summer CupGS14:000 - 45sabine91x9 holesSportcomité
Mon-6-JunweekendGoes9:500 - 36danny16
Tue-7-JunRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-8-Junladies (+ members)Palingbeek10:000 - 36sabine15Beauty Golf Trophy by Louis Widmer
Thu-9-Jundemodag CallawayGS9:00
Fri-10-JunGS Summer CupGS14:000 - 45frank91x9 holesSportcomité
Sat-11-JunRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-11-JunweekendMont Garni10:000 - 36Frank18Wijnen Collin - Oudenaarde
Sun-12-Juninitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-12-JunKwalificatiewedstrijd GV Kids 2021GS9:000 - 53Frank91x9 holesEthias Kids Trofee
Sun-12-JunGS Qualiglas TrophyGS14:000 - 45danny91x9 holesQualiglas
Tue-14-Junseniors & membersKoksijde11:000 - 35dany15Kapsalon Connie Brulee
Thu-16-JunRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-17-JunGS Maison Sucrée challengeGS14:000 - 45sabine91x9 holesMaison Sucrée
Fri-17-Junprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-18-JunRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-19-JunGS B-active TravelGS14:000 - 45danny91x9 holesB-active Travel
Sun-19-JunweekendMerignies10:000 - 40serge15
Sun-19-Junregel examenGS10:00eric
Tue-21-Junmen'sPalingbeek13:000 - 36serge12Dany Cappelle
Fri-24-JunGS Belfius ChallengeGS14:000 - 45dany91x9 holesBelfius Regio Gent
Sat-25-JunRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-25-Junt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-25-JunweekendGrevelingenhout11:000 - 36ignace15Sophie Cantaert & Betty Steenbeke
Tue-28-JunRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Thu-30-Junseniors & membersWoeste Kop12:000 - 36dany15Filliers Distillery
Fri-1-JulGS Team CupGS14:000 - 45sabine91x9 holesSportcomité
Sat-2-Jult-baanbegeleidingGS8:30marc
Tue-5-JulJeugdstage din/woeGS09:45-17:00frank
Sat-2-JulWeekendThumeries10:000 - 36Ignace12
Thu-7-JulRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-8-JulGS Maison Sucrée challengeGS14:000 - 45Frank91x9 holesMaison Sucrée
Sat-9-JulRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-9-JulScheldecupOudenaarde11:00dannyTBD
Sat-9-JulweekendLouvain-la-neuve11:000 - 36sabine18
Sun-10-JulKwalificatiewedstrijd GV Kids 2021GS9:000 - 53Frank91x9 holesEthias Kids Trofee
Tue-12-JulRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-13-Julseniors & membersLa Bruyere10:000 - 40dany14
Fri-15-JulGS Rabotvins CupGS14:000 - 45dany91x9 holesRabotvins
Mon-15-Julprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-16-JulRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sun-17-JulweekendArras10:000 - 45eric15+918h+2x9h
Thu-21-JulGS Gentse Fieste CoepeGS09:30 - 13.300 - 45danny2 x 91x9 holesSportcomité
Sat-23-JulweekendGoes9:500 - 36danny16Restaurant Bari
Sun-24-Julweekend+rabbitsLille Metropole10:000 - 45eric18+818h+2x9h
Tue-26-Julmen'sBrabantse13:300 - 36serge9Patrick Thienpondt
Fri-29-Jult-baanbegeleidingGS8:30marc
Fri-29-JulGS Summer CupGS14:000 - 45tbd91x9 holesSportcomité
Sat-30-JulRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-30-Julclubkampioen seniorsOudenaarde8:300 - 28dany10strokeplay
Sun-31-Julinitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-31-Julweekend GoldcupNaxhelet11:000 - 36ignace9
Sun-31-JulJeugdwedstrijdGS9:000 - 53Frank91x9 holesGanda
Tue-2-AugRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-5-AugGS Team CupGS14:000 - 45dany91 x 9 holesSportcomité
Sat-6-AugRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-6-AugweekendMérignies10:000 - 40ignace18
Tue-9-Augladies (+ members)Oudenaarde10:000 - 40sabine15Sophie Cantaert & Betty Steenbeke
Fri-12-AugGS Rabotvins CupGS14:000 - 45serge91x9 holesRabotvins
Fri-12-Augprijsuitreiking maandGS19:30SC
Sat-13-AugRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-13-AugweekendLandg, Bergvliet10:000 - 36ignace15
Mon-15-AugGS Summer CupGS14:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Wed-17-Augseniors & membersBrigode10:000 - 36dany18Ganda
Thu-18-AugRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-19-AugGS B-active TravelGS14:000 - 45danny91x9 holesB-active Travel
Sat-20-Augt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-20-Augweekend+rabbitsIeper Open9:300 - 45frank112X9 holes
Sat-20-AugweekendStippelberg12:000 - 36ignace12
Sun-21-Augregel examenGS10:00eric
Tue-23-AugJeugdstage din/woeGS09:45-17:00frank
Tue-23-Augmen'sHouthalen13:300 - 36serge10Men´s Captains Prize 
Thu-25-AugRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Fri-26-AugGS Maison Sucrée challengeGS14:000 - 45ignace91x9 holesMaison Sucrée
Sat-27-AugRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-27-Augweekendl'Empereur10:000 - 45eric18+618h+2x9h
Sun-28-Auginitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-28-AugOpen JeugdwedstrijdGS9:000 - 53Frank91x9 holes
Tue-30-AugRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-31-Augseniors & membersBossenstein11:000 - 36dany18
Sat-3-Sept-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-3-SepJeugdles 1GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sun-4-Sepweekend+rabbitsLille Metropole10:000 - 45eric18+818h+2x9hBart Crommelinckx - wijnconsulent
Tue-6-SepRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-7-SepJeugdles 1GS14:00-16:00frank5
Thu-8-Sepinterclub seniorstbd11:00danyronde 1
Fri-9-SepGS Filliers Distillery TrophyGS14:000 - 45dany91x9 holesFilliers Distillery
Sat-10-SepJeugdles 2GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-10-SepRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-10-SepweekendIeper Open9:300 - 45Frank11
Sun-11-SepweekendEdingen9:000 - 36ignace15Vastgoed De Vos
Sun-11-SepOpen JeugdwedstrijdGS9:000 - 53Frank91x9 holesEsthia Studiecoaching
Sun-11-Sepregel examenGS10:00eric
Tue-13-SepRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Wed-14-SepJeugdles 2GS14:00-16:00frank5
Wed-14-Sepinterclub seniorstbd11:00danyronde 2
Wed-14-Sepladies (+ members)Cleydael10:000 - 36sabine15Maison Sucrée
Thu-15-SepSeniors & membersOostende10:000 - 34dany10Restaurant Bacchus
Fri-16-SepGS Team CupGS14:000 - 45ignace91 x 9 holesSportcomité
Fri-16-Sepprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-17-SepRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-17-SepJeugdles 3GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-17-SepweekendRigenée10:000 - 34ignace15All Electro Wim Goeminne
Sun-18-SepCaptains Prize easy & early birdsGS10:00 - 14:000 - 45dannyHead Captain / 180 Whisky´s
Tue-20-SepRoute 36 HCP qualificatieGS8:3040-53,5GS51x9 holes
Tue-20-Sepinterclub seniorstbd11:00danyronde 3
Wed-21-SepJeugdles 3GS14:00-16:00frank5
Thu-22-Sepseniors & membersGoes9:560 - 36dany15
Fri-23-SepGS Rabotvins CupGS14:000 - 45serge91x9 holesRabotvins
Sat-24-SepRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-24-Sepweekend GoldcupSpeigelven10:300 - 32ignace9
Sat-24-SepJeugdles 4GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sun-25-Sepinitiatie (kennismaking)GS10:00SC
Sun-25-SepGS Qualiglas TrophyGS14:000 - 45tbd91x9 holesQualiglas
Tue-27-Sept-baanbegeleidingGS8:30marc
Wed-28-Sepinterclub seniorstbd11:00danyfInale
Wed-28-Sepmen'sRoyal Hainaut13:000 - 36serge10
Wed-28-SepJeugdles 4GS14:00-16:00frank5
Wed-28-SepJeugd Golf op SchoolGS17:00-18:30Frank
Fri-30-SepLadies InviteWaregem9:300 - 40sabine15Texas scr.Ganda
Sat-1-OctMatchplay Outdoor - FinalesGS12:00frank
Sat-1-OctGS Champs TrophyGS14:000 - 45eric91 x 9 holesChamps Sportsstore
Wed-5-OctJeugdles 5GS14:00-16:00frank5
Thu-6-OctRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Fri-7-OctGS Filliers Distillery TrophyGS14:000 - 45dany91x9 holesFilliers Distillery
Sat-8-OctJeugdles 5GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-8-OctRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-8-OctweekendRuminghem10:300 - 40SC12Patrick Van Renterghem
Sun-9-OctGS SponsordagGS14:000 - 45Ignace91x9 holes
Wed-12-Octseniors & membersDamme11:000 - 36dany18Sen. Capt. Pr. - Restaurant Bacchus
Wed-12-OctJeugdles 6GS14:00-16:00frank5
Thu-13-OctRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Fri-14-OctGS Rabotvins CupGS14:000 - 45serge91x9 holesRabotvins
Fri-14-Octprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-15-Octt-baanbegeleidingGS8:30marcstart hole 8
Sat-15-OctJeugdles 6GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-15-OctweekendMont Garni10:000 - 36ignace18jan Smets
Sun-16-OctGS Herfst TrophyGS14:000 - 45danny91x9 holesSportcomité
Tue-18-OctRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-19-OctJeugdles 7GS14:00-16:00frank5
Fri-21-Octmen's dreamRoyal Latem10:000 - 36serge18Filliers Distillery
Sat-22-OctGS Team Cup FinaleGS14:000 - 45dany1x9 holesSportcomité
Sat-22-Octt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-22-OctJeugdles 7GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sun-23-OctWeekendDunkerque10:000 - 36ignace13Carpentier Hardwood Solutions
Wed-26-OctJeugdles 8GS14:00-16:00frank5
Sat-29-OctRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-29-OctJeugdles 8GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-29-Octweekend ColdcupMérignies10:000 - 36ignace13
Sun-30-OctMatchplay Indoor- lotingGS15:00frank
Sun-30-OctGS Herfst TrophyGS13:000 - 45ignace91x9 holesSportcomité
Sun-30-OctOpen Jeugdwedstrijd (Halloween)GS9:00frank
Sun-30-Octregel examenGS10:00eric
Tue-1-Novweekend Grand Prix PakhuisDe Haenen9:320 - 40danny20Brasserie Pakhuis
Tue-1-NovRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-2-NovJeugdstage woe/donGS09:45-17:00frank
Sun-6-NovGS Golflounge TrophyGS13:000 - 45sabine91x9 holesGolflounge
Tue-8-NovRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-9-NovJeugdles 9GS14:00-16:00frank5
Fri-11-NovGS Champs TrophyGS13:000 - 45frank91x9 holesChamps Sportsstore
Sat-12-Novt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-12-NovJeugdles 9GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sat-12-NovRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Wed-16-NovJeugdles 10GS14:00-16:00frank5
Sat-19-NovJeugdles 10GS9:30 - 11:30frank510u-11u
Sun-20-NovGS Golflounge TrophyGS13:000 - 45sabine91x9 holesGolflounge
Fri-25-NovGS Herfst TrophyGS13:000 - 45dany91x9 holesSportcomité
Fri-25-Novprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-26-Novt-baanbegeleidingGS8:30marc
Sat-26-Novweekend ColdcupWimereux10:300 - 36ignace10
Sat-3-DecRoute 36 HCP qualificatieGS13:0040-53,5GS51x9 holes
Sat-3-DecSinterklaas-wedstrijdl'Empereur10:000 - 45Frank15+618h+2x9h
Fri-9-DecGS Golflounge TrophyGS13:000 - 45danny91x9 holesGolflounge
Fri-9-Decprijsuitreiking maandGS19:00SC
Sat-17-DecGS Herfst TrophyGS13:000 - 45jan91x9 holesSportcomité
Mon-26-DecKerstwedstrijdDe Haenen10:300 - 45danny18Shotgun

Join the fun

Inschrijven als “full member” of “maandlid” via ons inschrijvingsformulier